DEN ZA MORAVU

Moravská národní obec pořádá jubilejní 10. ročník moravských slavností.

11. 9. 2015 Zobrazit více

Den české státnosti

Den české státnosti je státní svátek, který připadá na 28. září, neboť toho dne byl svým bratrem zabit český kníže sv. Václav.

2. 9. 2015 Zobrazit více

Kinematograf bratří Čadíků

představení začíná vždy v 21:00 na náměstí TGM v Moravské Třebové

30. 8. 2015 Zobrazit více

Jarní bleší trh

Pozvánka obecní knihovny Mladějov na Moravě na bleší trh.

1. 4. 2015 Zobrazit více

Cestopisná přednáška Jiřího Hrmy o Aljašce

Horolezec, dobrodruh a cestovatel. Fotoaparát se stal již neodmyslitelnou součástí jeho cestovatelské výbavy do odlehlých koutů světa. Tak vznikají jeho úžasné reportáže a diashow.

25. 3. 2015 Zobrazit více

Mezinárodní den památky obětí Holocaustu a předcházení zločinům proti lidskosti

Mezinárodní den památky obětí Holocaustu přípomíná události 2. Světové války a patří primárně šesti milionům židovských obětí po dobu Holocaustu, právě za toto období. 27. ledna je datum, na které tento den připadá není vybráno náhodně, neboť právě v tento den, roku 1945 byl osvobozen koncentrační tábor Auschwitz-Berkenau (Osvětim - Březinka) Rudou armádou.

20. 1. 2015 Zobrazit více

Mexiko

Na poutavé vyprávění Karla Kocůrka o jeho cestě do Mexika srdečně zve Městská knihovna v Jevíčku.

15. 1. 2015 Zobrazit více

Z Trutnova na Nový Zéland, deník z vandru od protinožců

Zveme vás na besedu s cestovatelem a autorem stejnojmenné knižní publikace Jiřím Jůzlem, který se s vámi podělí o snímky a dobrodružné zážitky z druhého konce světa.

16. 10. 2014 Zobrazit více